Konya Bayan Boşanma Avukatı, Konya Mal Rejimi, Konya Trafik Kazası Avukatı, Konya Tapu Avukatı, Konya Vergi Avukatı, Konya İdari Hukuk Avukatı, Konya Nafaka Avukatı, Konya Miras Avukatı, Konya Ticari Davalar Avukatı, Konya Alacak Davaları Avukatı

Avukat Aysun İlerigiden Konya’da müvekkilerine hukuki alanda danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Başlıca uzmanlık alanları; Konya Bayan Boşanma Avukatı, Konya Mal Rejimi, Konya Trafik Kazası Avukatı, Konya Tapu Avukatı, Konya Vergi Avukatı, Konya İdari Hukuk Avukatı, Konya Nafaka Avukatı, Konya Miras Avukatı, Konya Ticari Davalar Avukatı, Konya Alacak Davaları Avukatı konularında uzmandır.

Avukat Aysun İlerigiden Hukuk Bürosu – Çalışma Prensipleri

1. Mesleki gizlilik en ön önemli prensibimizdir. Müvekkillerimizin bizimle paylaşacağı her türlü bilgi ve döküman %100 meslek sırrı kapsamında olup yalnızca Avukatlık Kanunu ile değil ayrıca gizlilik sözleşmemizle koruma altındadır.

2. Yalnızca uzmanı olduğumuz konularda avukatlık hizmeti vermek ve uzmanlık alanımıza girmeyen konularda iş takibi yapmamak hukuk büromuzun başlıca prensibidir.

3. Mesleki bilgi ve tecrübeye önem veren ve şu ana kadar hiçbir mesleki hatası bulunmayan hukuk büromuz, müvekkillerimize kusursuz bir avukatlık hizmeti vermeye devam etmek adına mesleki sorumluluk sigortası ile yaptığımız tüm iş ve işlemleri sigorta güvencesi ile koruma altında tutmaktayız.

4. Müvekkillerimizi hukuki süreçler ve davaların seyri konusunda sürekli olarak bilgilendirmek ve gelişmeleri anında haber vermek bir hukuk büromuzun önem verdiği bir çalışma prensibidir.

Avukat Aysun İlerigiden hukuk bürosu ile görüşmek için lütfen iletişim sayfamızdan randevu alınız. Cep Telefonu 0530 344 47 31 Numaramızdan bizi arayabilirsiniz. E-Mail Adresimiz: info@aysunilerigiden.av.tr